Giełda samochodowa

Giełda różności

Giełda Samochodowa prowadzi działalność na terenie Podlaskiego Centrum Rolno Towarowego ul. Andersa 40. Przygotowany teren umożliwia wystawienie do sprzedaży samochodów, części i akcesoriów samochodowych.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na wynajęcie targowiska do sprzedaży innych artykułów, wyszliśmy naprzeciw klientom i umożliwiliśmy zgodnie z regulaminem sprzedaż dowolnych artykułów dopuszczonych do obrotu.

Co oferują sprzedający, możesz zobaczyć w menu "pozostałe". Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz. Możesz użyć filtrów w celu wyboru konkretnego dla siebie przedmiotu (typ, przebieg, cena, rocznik, rodzaj paliwa, nowy, używany itd.).

Sprzedający na targowisku ponoszą opłaty zgodnie z regulaminem (bilet + opłata targowa).

Na giełdzie samochodowej w Białymstoku - PCRT możesz kupić wymarzony dla siebie samochód, części i akcesoria samochodowe.

Wstęp na giełdę dla kupujących jest bezpłatny. Możesz zobaczyć samochód, porozmawiać z właścicielem, sprawdzić pojazd podczas jazdy próbnej. Masz możliwość porównania i negocjowania ceny zakupu lub sprzedaży bezpośrednio z właścicielem.

Przez okres 2 miesięcy będziemy bezpłatnie umieszczać na stronie oferowane do sprzedaży samochody wraz z 3 zdjęciami dostarczonymi przez sprzedającego. Dzięki temu będziesz mógł wyszukać w internecie samochód i przyjechać w niedzielę na giełdę żeby go zobaczyć, sprawdzić, porozmawiać ze sprzedającym i co najważniejsze uzgodnić cenę i wreszcie kupić.

W czasie trwania giełdy w niedzielę w biurze obsługi giełdy, możesz nabyć druki umów, dać do emisji ogłoszenie o dowolnej treści. Nie emitujemy ogłoszeń o sprzedawanych sprawnych samochodach. Ogłoszenia emitowane są przez lokalny radiowęzeł.

Zapraszamy i życzymy udanych transakcji.

Zarząd Giełdy Samochodowej AP i Wspólnicy